O nás
Fitnes centrum ARNY CLUB je úspešný projekt majstra Slovenska v kulturistike Jozefa Mikuša. Začínal v roku 1997 v malých priestoroch na okraji mesta, fitnes centrum si získalo svoju klientelu a meno, čo umožnilo presťahovať ho do centra mesta.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam z prevádzkovania fitnes centra sme pre Vás v roku 2018 vybudovali nový, väčší a lepší ARNY CLUB. Aj na základe Vašich podnetov a potrieb sme priniesli projekt moderného, priestranného a všestranne vybaveného centra, ktorý je cenovo dostupný pre širokú verejnosť.

Vitajte v centre s celkovou rozlohou 1000m2, vybavenom profesionálnymi zariadeniami americkej značky LIFE FITNESS a HAMMER STRENGHT priamo v centre Liptovského Mikuláša, s parkovaním zadarmo.

Súčasťou fitnes centra je príjemné prostredie FITBARU, v ktorom Vám ponúkneme štandardné teplé a studené nápoje, miešané proteínové drinky, jednorázové dávky a nápoje podávané pred alebo po cvičení. V ponuke máme aj široký sortiment doplnkov výživy, športového oblečenia a športových potrieb (rukavice, opasky).

Služby – fitness, kardio, workout, solárium

Fitness

Kardio

Workout